Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 80GR 500COLI/TOP

Număr anunț
DA23110515
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBA (CUI 17375080)
Furnizor / câștigător
LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,50 RON
Valoare atribuită
57,50 RON
Data publicării
23.05.2019 10:00
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,50 RON

din 57,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.