Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procesor Intel Core i5-9400F Coffee Lake, BX80684I59400F, LGA 1151, 9MB SmartCache, 6 cores, 2.9GHz
- Număr anunț
- DA23112761
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 764 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 11:15
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
764 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro