Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADAPTOR DVI-D DUAL LINK 24+1 PINI LA VGA
- Număr anunț
- DA23105139
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,60 RON
- Valoare atribuită
- 235,60 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:41
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,60 RON
din 235,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro