Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser

Număr anunț
DA23098268
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 13998965)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI RO24698386)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
22.05.2019 11:06
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.