Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator
- Număr anunț
- DA23112283
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Furnizor / câștigător
- PALDYA-COM SRL (CUI 18891080)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,95 RON
- Valoare atribuită
- 452,95 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:54
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
452,95 RON
din 452,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro