Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru antibacterian pentru aspirator Hospivac 400
- Număr anunț
- DA23111703
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.160 RON
- Valoare atribuită
- 3.160 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:35
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.160 RON
din 3.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro