Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila UPS APC EASY UPS BV 1000VA, BV1000I-GR AVR, Schuko Outlet, 230V ,4) Schuko
- Număr anunț
- DA23100439
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128 RON
- Valoare atribuită
- 1.128 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 12:12
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.128 RON
din 1.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro