Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare statie de interpretare rezultate imagistica medicala
- Număr anunț
- DA23115719
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 33124110-9 · Sisteme de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.220 RON
- Valoare atribuită
- 19.220 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 12:54
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.220 RON
din 19.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro