Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ==Gratuit aparat de glicemie==

Număr anunț
DA23109799
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192 RON
Valoare atribuită
192 RON
Data publicării
23.05.2019 09:37
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192 RON

din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.