Ofertă acceptată Cumpărare directă

Triptone soia agar ( TSA)

Număr anunț
DA23108525
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA HARGHITA (CUI 4245291)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,76 RON
Valoare atribuită
293,76 RON
Data publicării
23.05.2019 08:47
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,76 RON

din 293,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.