Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ser fetal bovin; DPBS (10X), calcium, magnesium; Antibiotic-Antimycotic (100X); DMEM, high glucose H

Număr anunț
DA23105236
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.833 RON
Valoare atribuită
2.833 RON
Data publicării
22.05.2019 14:44
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 16:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.833 RON

din 2.833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.