Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Patch panel 19 inch, 24 porturi RJ45, Cat.6, STP 250Mhz, AWG 22-24
- Număr anunț
- DA23097855
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
- Cod CPV
- 31213300-5 · Cutii de distributie prin cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.173,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.173,04 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:53
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.173,04 RON
din 1.173,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro