Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE COMPRESOR NUAIR B3800B/100
- Număr anunț
- DA23072209
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,23 RON
- Valoare atribuită
- 248,23 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:57
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,23 RON
din 248,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro