Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pipete serologice,10 ml,sterile DELTALAB

Număr anunț
DA23115115
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HARGHITA (CUI 4245712)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,60 RON
Valoare atribuită
182,60 RON
Data publicării
23.05.2019 12:34
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,60 RON

din 182,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.