Ofertă acceptată Cumpărare directă

MCMI (MILLON CLINICAL MULTIAXIAL INVENTORY, EDITIA A 3-A)

Număr anunț
DA23100473
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.629,92 RON
Valoare atribuită
1.629,92 RON
Data publicării
22.05.2019 12:13
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 07:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.629,92 RON

din 1.629,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.