Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SSM - SU PENTRU DITL SECTOR 5

Număr anunț
DA23100451
Autoritate contractantă
DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
Furnizor / câștigător
WORK & CLEAN CONSULTING SRL (CUI 34249570)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.220 RON
Valoare atribuită
11.220 RON
Data publicării
22.05.2019 12:12
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.220 RON

din 11.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.