Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furculite unica folosinta, albe, 100 buc./set
- Număr anunț
- DA23108479
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 39223200-3 · Furculite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,71 RON
- Valoare atribuită
- 2,71 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 08:45
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2,71 RON
din 2,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro