Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM AUDIO CONFERINTA 40 MICROFOANE
- Număr anunț
- DA23102101
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.300 RON
- Valoare atribuită
- 40.300 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:06
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.300 RON
din 40.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro