Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE 5

Număr anunț
DA40568302
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.916,24 RON
Valoare atribuită
5.916,24 RON
Data publicării
08.06.2026 10:01
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 07:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.916,24 RON

din 5.916,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.