Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca laringiana cu manson gonflabil, de unica folosinta nr.1-1buc,nr.2-1buc,nr.3-1buc,nr.4-1buc

Număr anunț
DA23114591
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
64 RON
Data publicării
23.05.2019 12:17
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64 RON

din 64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.