Ofertă acceptată Cumpărare directă

onde, Sonda Nelaton Germanmed, CH 14

Număr anunț
DA23110936
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,70 RON
Valoare atribuită
4,70 RON
Data publicării
23.05.2019 10:12
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,70 RON

din 4,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.