Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Test Bowie Dick Card+Indicator biologic Abur FIOLA +Indicator chimic Strip
- Număr anunț
- DA23106357
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.579,80 RON
- Valoare atribuită
- 7.579,80 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 15:25
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.579,80 RON
din 7.579,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro