Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARACETAMOL KABI 10mg/ml- 100ml
- Număr anunț
- DA23110361
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476 RON
- Valoare atribuită
- 476 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:55
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476 RON
din 476 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro