Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope Continental 185/65R15
- Număr anunț
- DA23116889
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI RO4278663)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:35
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro