Ofertă acceptată
Cumpărare directă
V185/65R15 88H IMPERIUM PT515 PETLAS
- Număr anunț
- DA23112664
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- NEXXON SRL (CUI 8509728)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584,40 RON
- Valoare atribuită
- 584,40 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 11:12
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
584,40 RON
din 584,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro