Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional Karcher WD 5, 1000 W, Aspirare umeda si uscata, 25 l - cf 19483/16.05.2019
- Număr anunț
- DA23111866
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.025,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.025,20 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:40
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.025,20 RON
din 1.025,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro