- Număr anunț
- DA23109769
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALENI (CUI 3126748)
- Furnizor / câștigător
- AGROMYSMONI SRL (CUI 32849951)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.860 RON
- Valoare atribuită
- 9.860 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:36
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.860 RON
din 9.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro