Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbare categorie folosinta teren

Număr anunț
DA23104378
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI RO34203824)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.520 RON
Valoare atribuită
26.520 RON
Data publicării
22.05.2019 14:16
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.520 RON

din 26.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.