Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE

Număr anunț
DA23111357
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Cluj - UM 0701 Cluj-Napoca (CUI 4305946)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,14 RON
Valoare atribuită
14,14 RON
Data publicării
23.05.2019 10:25
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,14 RON

din 14,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.