Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa saltea in dublu strat impermeabila cu elastic la capete 150 cm x 240 cm+Husa targa impermeabila

Număr anunț
DA23110524
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI RO31292266)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.008,80 RON
Valoare atribuită
29.008,80 RON
Data publicării
23.05.2019 10:00
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.008,80 RON

din 29.008,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.