Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sticlarie, tuburi - proiect POC ID P_37_471
- Număr anunț
- DA23107650
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.010,27 RON
- Valoare atribuită
- 5.010,27 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 19:55
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.010,27 RON
din 5.010,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro