Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare limitatoare de viteza

Număr anunț
DA23093584
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
EDIGRUP (CUI RO16439011)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.700 RON
Valoare atribuită
17.700 RON
Data publicării
21.05.2019 14:50
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.700 RON

din 17.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.