Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIROU V498 STEJ.BRZ.1300X630X750 DDM 1C

Număr anunț
DA23116061
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA NERON LUPASCU AL JUDETULUI BUZAU (CUI 4234012)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39121100-7 · Birouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,06 RON
Valoare atribuită
226,06 RON
Data publicării
23.05.2019 13:07
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,06 RON

din 226,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.