Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KAUFMANN FATA PERNA JERSEY 50X70CM, SET 2BUC
- Număr anunț
- DA23113729
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 39512500-9 · Fete de perna (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 11:46
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840 RON
din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro