Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONGELATOR ORIZONTAL ARCTIC O47+

Număr anunț
DA23111364
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.301,55 RON
Valoare atribuită
1.301,55 RON
Data publicării
23.05.2019 10:25
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.301,55 RON

din 1.301,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.