Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUPA- HORIA DULGHERU

Număr anunț
DA23105773
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
Furnizor / câștigător
DEXTER SERV SRL (CUI RO14093212)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
92 RON
Data publicării
22.05.2019 15:03
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92 RON

din 92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.