Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aparat aer conditionat 9000 btu CPRU Timisoara
- Număr anunț
- DA23104674
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI RO10330448)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.550 RON
- Valoare finală
- 3.550 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:26
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.