Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA23062655
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- ONE CONCEPT DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO35093711)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.857,10 RON
- Valoare atribuită
- 12.857,10 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 10:38
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.857,10 RON
din 12.857,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro