Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULIE BACHELITA E27
- Număr anunț
- DA23110238
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
- Cod CPV
- 31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192 RON
- Valoare atribuită
- 192 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:52
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192 RON
din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro