Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA40569969
Autoritate contractantă
GRADINITA FRATII GRIMM SIBIU (CUI 4270678)
Furnizor / câștigător
MADE SRL (CUI 3801062)
Cod CPV
15812122-4 · Placinte dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,80 RON
Valoare atribuită
577,80 RON
Data publicării
08.06.2026 11:02
Termen limită
13.06.2026 17:00
Data finalizării
09.06.2026 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,80 RON

din 577,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.