Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE

Număr anunț
DA23117044
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU (CUI 4269258)
Furnizor / câștigător
CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.171 RON
Valoare atribuită
4.171 RON
Data publicării
23.05.2019 13:40
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.171 RON

din 4.171 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.