Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziie reductoare de presiune
- Număr anunț
- DA23115140
- Autoritate contractantă
- HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
- Furnizor / câștigător
- PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
- Cod CPV
- 42131141-6 · Supape reductoare de presiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.002,88 RON
- Valoare atribuită
- 23.002,88 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 12:35
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.002,88 RON
din 23.002,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro