Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE HUSQVARNA

Număr anunț
DA23115056
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI RO4344538)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,58 RON
Valoare atribuită
849,58 RON
Data publicării
23.05.2019 12:32
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,58 RON

din 849,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.