Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru Declaratie avere si Registru Declaratie interese

Număr anunț
DA23112613
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11 RON
Valoare atribuită
11 RON
Data publicării
23.05.2019 11:10
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11 RON

din 11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.