Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de amenajare peisiagistica
- Număr anunț
- DA23112353
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- TOCOIAN SANDU-COSTEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39929403)
- Cod CPV
- 71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:57
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro