Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola separatie imprimanta RM1-4425-000
- Număr anunț
- DA23111829
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Vaslui (CUI 3394163)
- Furnizor / câștigător
- TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
- Cod CPV
- 42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,52 RON
- Valoare atribuită
- 144,52 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:39
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,52 RON
din 144,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro