Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDA DUBLU ADEZIVA 48 MMX20 M
- Număr anunț
- DA23111530
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL BOLDESTI-SCAENI (CUI 29002174)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,46 RON
- Valoare atribuită
- 23,46 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:30
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,46 RON
din 23,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro