Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de inchiriere fibra optica pentru sist suprav video din Campia Turzii
- Număr anunț
- DA23107856
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- EL CONS SERVICE SRL (CUI RO255268)
- Cod CPV
- 64214400-3 · Inchiriere de linii terestre de comunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.300 RON
- Valoare atribuită
- 13.300 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 07:51
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.300 RON
din 13.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro