Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMPRESOR 50L FL20-50 PANZER
- Număr anunț
- DA23103536
- Autoritate contractantă
- Comuna Vintileasca (CUI 4297886)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,15 RON
- Valoare atribuită
- 478,15 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:50
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
478,15 RON
din 478,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro