Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU REPARATII SI INTRETINEREA IMOBILULUI

Număr anunț
DA23114504
Autoritate contractantă
Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.371,28 RON
Valoare atribuită
2.371,28 RON
Data publicării
23.05.2019 12:14
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.371,28 RON

din 2.371,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.